• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Перевантажування вантажів

ТОВ «ТрансРейл Україна» забезпечує перевантажування вантажів при зміні ж / д колії або при зміні видів транспорту в залежності від схеми перевезення. При цьому перевантажування може здійснюватися як за прямим варіантом з одного рухомого складу до іншого, так і з розміщенням вантажів на склади тимчасового зберігання з подальшою його вантаженням на інший вид рухомого складу.

Ми організуємо механізовану перевантаження; перевантаження; перевантаження негабаритних і великовагових вантажів під контролем кваліфікованих фахівців.

Види перевантажування

перевантажування з вагонів вузької колії у вагони широкої колії і навпаки; перевантажування з автомобіля в контейнери, вагони і навпаки; перевантажування з морських контейнерів в будь-який з видів ж / д рухомого складу, а також автомобілі і навпаки; перевантажування з ж / д рухомого складу на пороми або суду з подальшою відправкою морем і навпаки.

При необхідності ми:

розробляємо схему вантаження і кріплення вантажу на ж / д рухомому складі та затвердження у відділенні залізниці (станції відправлення вантажу), а також будуть узгоджені всі умови з адміністраціями залізниць, по території яких слід вантаж; за запитом клієнта залучаємо незалежних експертів - сюрвеєрів, які присутні при вантажних операціях і здійснюють нагляд за вантаженням, кріпленням, вивантаженням, фіксують процес перевантаження, здійснюють огляди перед транспортуванням для підтвердження відповідності специфікаціям і опису в документах на перевезення.

При перевалці вантажів в портах ми забезпечимо:

перевалку вантажу з одного рухомого складу в інший (прямий варіант) перевалку вантажу з розміщенням вантажів на склади тимчасового зберігання наступним завантаженням на інший вид рухомого складу